Pozycjonowanie
Skontaktuj się z nami
Pozycjonowanie to proces polegający na przygotowaniu i optymalizacji strony www, tak aby została ona zauważona przez potencjalnych klientów. Mechanizm ten rozpoczyna się od analizy słów kluczowych, które odpowiadają tematyce strony, to właśnie dzięki dobrze dobranym frazom użytkownik Internetu będzie mógł bez problemu odnaleźć Twoją Firmę. Skuteczne pozycjonowanie przyczyni się przede wszystkim do wzrostu liczby osób odwiedzających i powracających na Twoją stronę, co z pewnością przełoży się na zysk Twojej Firmy.
Większość Internautów skupia się na pierwszych wynikach wyszukiwania, rzadko sprawdza dalsze strony. Serwisy występujące jako pierwsze, najczęściej traktowane są przez użytkowników, jako lidera danej branży. Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych jest najlepszą i najbardziej opłacalną formą reklamy marki w Internecie i przyczynia się do osiągnięcia prawdziwego sukcesu. W dzisiejszych czasach Internet gromadzi przed komputerami miliony osób na całym świecie, które mogą wybrać Ciebie i stać się właśnie Twoim klientem.


Posiadanie strony internetowej nie wystarczy by stać się rozpoznawalnym w branży.

Należy pomóc innym w odnalezieniu Państwa firmy w Internecie.

Agencja interaktywna STI-Media z siedzibą w mieście Poznań posiada zespół stworzony z młodych, energicznych i gotowych do współpracy osób. Wiemy jak ważne jest swobodne dotarcie Klienta do Twojej Firmy, a odpowiednia optymalizacja kanałów komunikacyjnych jest podstawą w pozyskaniu nowego klienta. Gwarantujemy niskie koszty dotarcia do szerokiego grona klientów. Zapewniamy skuteczne pozycjonowanie wsparte dodatkowymi narzędziami , co daje nam 100% efektów. Poprzez umacnianie Twojej pozycji w wyszukiwarce, budujemy markę oraz utrwalamy wizerunek Twojej Firmy. Tanie pozycjonowanie nie oznacza działań niezgodnych ze standardami Google – dla nas najważniejsze jest bezpieczeństwo, dlatego w swoich działaniach wykorzystujemy tylko rzetelne narzędzia.

Tanie pozycjonowanie nie tylko w mieście Poznań

Dla swoich Klientów przygotowaliśmy dwa modele płatności za pozycjonowanie stron:

  • - za efekty – płatność tylko za frazy kluczowe, które znalazły się w wynikach wyszukiwania na pierwszej stronie,
  • - ryczałtowy - dzięki niskiej opłacie, utrzymującej się na stałym poziomie, przez cały czas trwania umowy, łatwiej będzie zaplanować budżet firmy.

Nasza agencja interaktywna mieszcząca się w mieście Poznań ma w swojej ofercie takie usługi jak: pozycjonowanie stron i sklepów internetowych w wyszukiwarkach, audyty SEO, konsultacje SEO, linkowanie, budowa zaplecza, SEO copywriting. Oni nam już zaufali. Liczba naszych zadowolonych klientów wciąż rośnie. Nie czekaj i dołącz do nich. Już dziś pozwól nam zadbać o wysoką pozycję Twojej strony w sieci! Z nami tanie pozycjonowanie nie tylko w mieście Poznań.

Nasi klienci

Oni nam już zaufali. Liczba naszych zadowolonych klientów wciąż rośnie. Nie czekaj i dołącz do nich. Już dziś pozwól nam zadbać o wysoką pozycję Twojej strony w sieci!

Kontakt
STI-Media

Adres: Mostowa 11/11

Numer telefonu: +48 (61) 858 04 99

Adres e-mail: kontakt@sti-media.pl

Dane firmy

Stone Tower Investment

KRS: 0000146655

NIP: 972-091-76-94

REGON: 631267016

Konto: BNP Paribas Fortis

95 1600 1390 0004 1502 0707 2001

Kapitał zakładowy: 50 000 zł

Nasza lokalizacja